KURUMSAL

15 yıllık plastik sektöründe edindiğimiz tecrübe ve alt yapıyı kendi ekipmanlarımızla birleştirip 2014 yılında SİNAN ATLAS PLASTİK firmamızı kurarak üretime başladık.

Plastik hammadde sektöründe faaliyet gösteren firmamız bir aile şirketidir. Üretimimiz Adana Organize Sanayi Bölgesinde 13000  m2 lik bir alanda devam etmektedir.

Ürünlerimiz sanayi torbaları, çöp torbaları, taşıma torbaları tekstil ürünleri, altyapı boruları, sulama hortumları, sulama-damlama boruları, elektrik boruları, izolasyon malzemeleri gibi ürünlerin üretiminde kullanılmaktadır.

Aynı zamanda kendi hammaddelerimizi ve orijinal hammadde kullanarak çöp torbası, kozmatik boya ve kesim önlükleri, galoş gibi ürünleri bobin halinde üretip ilgili ambalaj firmalarına satışını yapmaktayız.

Geri dönüşüm tesisimizde aylık 700 ton plastik hammadde üretimiyle hem doğaya hem de ekonomiye katkı sağlamaya devam ediyoruz.

SİNAN ATLAS PASLTİK, Plastik sektöründeki öncü firmalara geri dönüşümle ürettiği sorunsuz ve kaliteli hammaddeleri en hızlı bir biçimde temin etmenin gayreti içindedir.

Günümüz rekabet koşullarında müşteri memnuniyeti ve müşteri sadakatinin daha fazla önem kazandığını biliyor, müşterilerimizle, tedarikçilerimizle ve çalışanlarımız ile birlikte ülkemiz ekonomisini de katma değer sunmaya devam edeceğimize inanıyoruz.

 

Saygılarımla…
SİNAN ATLAS